בניית אתרים

scroll down

רוצים לשדרג אתר קיים? לבנות אתר חדש? אתר מכירות או אתר תדמיתי? האתר שלכם הוא הפנים שלכם באינטרנט לכן חשוב לשמור על תדמית המותאמת אישית לבעלי האתר, עם דגש על מיתוג, סטנדרטים גבוהים וטרנדים חדשניים. כל אתר חשוב שיענה על הצרכים שלכם באופן אופטימאלי.

מה חשוב כשבונים אתר אינטרנט?

איך מתרגמים את הרעיון שעומד מאחורי החברה שלנו לעולם הדיגיטלי? והאם באמת זה יביא לתוצאות?

אפיון האתר, בניית האתר, מחקרי שוק, קידום, אלו השלבים בדרך לאתר מקצועי. כל אחד מהמושגים הללו הם עולם ומלואו ותהליך שמושקעים בו משאבים מקצועיים ואיכותיים, הכול כדי לענות על צרכי הלקוח כדי שהאתר ישרת אותו בצורה הטובה ביותר.

למה זה בעצם חשוב?

מה שחשוב הוא שאתר האינטרנט יענה במלואו על צרכי העסק של הלקוח עבורו נבנה האתר. שיהיה מושך מספיק ויניע לפעולה. ברגע שהלקוח יהיה באתר, שהוא יעשה את הפעולה שאנו מעוניינים שהוא יעשה,  ומגולש פסיבי יהפוך לעושה פעולה אקטיבית.  

הפעולות הללו שהגולש עושה באתר נקראות המרות. למשל, הרשמה לניוזלטר, השארת פרטים, הורדת קובץ כלשהו, רכישה באתר. יחס המרה ממוצע הוא 1-2%. זאת אומרת, על כל מאה אנשים שנכנסו לאתר, אחד או שניים יבצעו את הפעולה המבוקשת. בתהליך בניית אתרים עובדים גם על שיפור יחס ההמרה.

מחשבה שיווקית

השאלה הראשונה שצריכה להישאל בבניית האתר, היא מה המטרה השיווקית שהאתר אמור לשרת? שיווק באינטרנט צריך לקחת בחשבון את המטרה העסקית לשמה הוקם האתר,  תדמיתי, מכירתי, מרכז מידע, חנות דיגיטלית. ולחשוב עליה מנקודת מבטו של הלקוח. מה יגרום לו להיכנס, מה יגרום לו להישאר ומה יגרום לו לעשות פעולה?

אנחנו בוויז נבנה את האתר עבורכם בצורה כזו שגם תמשוך את הלקוחות אליו וגם תגרום לו לכך שהוא יבצע המרה, את הפעולה הנדרשת. נסייע לו למצוא את המידע הרלבנטי עבורו, ניצור את הרושם המתבקש של מקצועיות, נתינת שירות, התאמת המוצרים הרלבנטיים עבורו. המטרה תהיה התאמת הדרישה העסקית שלכם לאופני הצריכה של הלקוח והנעה יעילה לעבר המרה.

שאלות ותשובות

כמובן זה תלוי בגודל הפרויקט, אבל לרוב משך הבנייה הוא בין חודש לארבעה חודשים.

בשלב הראשון: פגישת אפיון, הבנה מעמיקה של העסק ומטרותיו ובחירת פלטפומת פיתוח המתאימה לעסק. לאחר מכן, תחקיר שוק קפדני וקונספט עיצוב ב3 גרסאות שונות שנשלח לאישורך, בשלב זה יתחיל תהליך הבנייה. בסוף העבודה לאחר אישור סופי הלקוח יקבל את כל המערכת. אנחנו שקופים איתך. בWizz מקבלים שליטה מלאה על כל פרויקט מההתחלה ועד הסוף. השרת שייך לך, הקוד שייך לך, האתר שייך לך וכך כל הנכסים הדיגיטליים שייכים לך בלבד.

כן. כל האתרים שלנו מעוצבים ובנויים בהתאם לצרכיו של העסק ודרישות השוק. אתר ייחודי יקדם את העסק שלך ויביא חשיפה טובה לקהל יעד וכמובן קידום ומכירות.

אם אתם מעוניינים לבנות אתר פשוט ואין לכם זמן ומשאבים להשקיע באתר – וויקס תוכל להוות פתרון. לעומת זאת, בוורדפרס תוכלו לבנות פרויקט הרבה יותר גדול ורציני, לשלוט ב100% בעסק/חברה, יש הרבה יותר אופציות לקידום של אתר וורדפרס, יש לכם אפשרות להרחיב את האתר בכל שלב. כמו כן תוסף הЕlementor הישראלי מאפשר לכם לנהל את האתר בצורה ברורה וידידותית.  

המחיר תלוי בהמון גורמים, כמו מטרות המערכת, כתיבת קוד, התאמות, עיצוב וקידום, אתר תדמית סטנדרתי יעלה בין 6,000 ל12,000 ש"ח.