אז הגעת לשלב הזה. החלטת לבנות אתר בוורדפרס. הבנת שעם אתר וורדפרס אתה לא מוגבל.. האפשרויות אינסופיות.. אבל איך להתחיל בים של אפשרויות?
אז דימה יעשה לך סדר בדברים.
במדריך זה אני אסביר לך איך ליצור אתר וורדפרס משלך באמצעות כמה צעדים פשוטים. אל דאגה, גם אם רק התחלת את דרכך בעולם הדיגטלי! המדריך הזה במיוחד בשבילך.

טבלת הכוונה

מדוע בכלל לבחור בוורדפרס בשביל לבנות את האתר שלך?

מכל הפלטפורמות לבנית אתרים, לוורדפרס יש כמה יתרונות אשר גורמים לה להיות הדומיננתית מבין כולן. קודם כל וורדפרס היא פלטפורמה חינמית והיא מערכת קוד פתוח (Open Source). המשמעות היא שניתן לערוך ולהשתמש בה ולהתאים אותה לעסק שלך בדיוק.

כתוצאה מזה, וורדפרס נותנת לך לשלוט על האתר שלך ברמה שפלטפורמות אחרות לא נותנות. החל מהמראה והעיצוב ועד לפלאגינים מיוחדים ועריכת קוד. כלומר הכל בידים שלך גם אם זה בלוג קטן וגם אם זה חנות אונליין ענקית. וורדפרס מספיק מגוונת בשביל להתמודד עם הכל.

אה כן, ווורדפרס היא פלטפורמת בניית האתרים הפופולרית ביותר ולא בכדי… היא תופסת נפח שוק של כ60% בכל האתרים הנבנים באמצעות פלטפורמת בניית אתרים ויש יותר מ75 מיליון אתרים שנבנים באמצעות וורדפרס (לכן אפשר לתאר כמה פלאגינים ומידע ברשת קיים לגבי וורדפרס).

שלב 1: בחירת דומיין.

טוב אז השתכנעת מהסעיף הקודם? אפשר להמשיך. לפני שנוכל ללמוד איך ליצור אתר וורדפרס, אנו נצטרך דומיין לאתר שלך. למקרה שלא ידעת, דומיין (בעברית – שם מתחם) הוא מעין כתובת שמית שאיתה המשתמש יכול להגיע לאתר שלך.
במדריך זה נשתמש בLiveDNS בכדי להדגים כיצד זה מתבצע.

בתור התחלה אנו נחפש אם הדומיין שבחרת פנוי או לא. לשמחתינו בLiveDNS יש כלי מיוחד לזה. מזינים את שם הדומיין שבחרת ובודקים אם הוא זמין.

שלב 2: בחירת שרות אחסון (Hosting)

שלב 3: התקנת וורדפרס על שרת האחסו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *