עיצוב חווית משתמש UX/UI
עיצוב UX/UI הפך לחלק הראשון לתכנון כל מערכת דיגיטלית. זהו אחד מהמרכיבים המשפיעים ביותר על הצלחת הפרויקט אך אם הגעת לעמוד זה אז כנראה כבר ידעת זאת. אנו בWizz נותנים לעיצוב UX/UI משקל רב בתהליך התכנון. אנו מתחשבים במחקר מקדים, המיתוג שלך וכל זאת בתיאום, סינכרון ואישור מלא מולך
צרו קשר
digital solutions
אילו בעיות פותרים בעזרת UX/UI משתמש ברמה גבוהה?
digital solutions
מהירות פיתוח
אז, הגענו למצב שבו האתר שלך עוצב, ואתה מסתכל בגאווה על היצירה. הפרויקט עובר לצוות הפיתוח, הזמן חולף, שבוע אחרי שבוע, והציפייה התחילה להפוך לתהיה. כאשר אתה פונה לצוות הפיתוח, מתברר שהמעצב שלך לא ממש הבין בעיצוב ווב. הצוות מתעסק בחילוץ אלמנטים מתוך העיצוב ובלחשב את מבנה האתר בעצמם. מעצב UX מקצועי צריך לתת לאתר מבנה לוגי, כך שהאתר לא יתמוטט כאשר הוא מוצג בגדלים שונים, ואלמנטים לא ייברחו ממקומם. אתה לא רוצה שהמפתחים שלך יקבלו פתאום משימת תיקון שלא היתה צריכה להתרחש בכלל. נכון, איכות העיצוב היא חיונית, אך גם הזמן שלך שווה משהו. אנחנו ב-Wizz מבינים זאת, ולכן אנחנו מתמקדים לא רק בעיצוב UX איכותי, אלא גם במהירות הפיתוח. אנחנו מבטיחים שתקבל תוצאות מעולות בזמן שאתה רוצה, כי אנחנו מבינים שהזמן שלך הוא כסף.
digital solutions
חסכון כספי
האם אתה מוכן להקריב מעט כדי להרווח הרבה? כי זה בדיוק מה שעיצוב UX מביא איתו. זה לא פשוט 'אסתטיקה'; זהו כלי שמסייע להשיג את המטרות שלך, לשפר את ההמרה, ולהעלות את שביעות רצון הלקוח. כך אנו ב-Wizz רואים את הדברים - אנו מתמקדים בערך האמיתי שעיצוב UX מביא איתו. אז כיצד אנחנו מנצלים את ה'מכשיר החסכוני' שלנו? אנחנו מתחילים מבחינה מעמיקה של הצרכים של המשתמש, מבנה האתר, ואת תהליכי המשתמש. מכאן, אנחנו משתמשים בטכניקה, האמנות, והאינטואיציה שלנו כדי ליצור חוויות משתמש מדהימות. חוויות שמעניקות למשתמשים שלך תחושה של ריגוש, ולך - רווחים משמעותיים. אנו מבינים שכל חברה היא סיפור שונה, ולכן אנו מקדישים זמן להבנת האישיות הייחודית של חברתך . אנחנו ב-Wizz מאמינים שעיצוב UX עוזר ליצור קשרים, להעמיק את האינטראקציה, ולחסוך כסף.
digital solutions
גדילת העסק
. ההשקעה בעיצוב UX איננה רק על חסכון כספי, היא גם על הכנסות מוגברות ושיפור ברווחיות. עיצוב UX טוב מניע את המשתמשים להשאר ולשוב שוב ושוב. אנחנו מתמקדים ביצירת חוויות משתמש מרהיבות שמזמינות את המשתמשים להתערוך, לחקור, ולשתף. זה גורם למשתמשים לחזור, להמשיך ולשמש את האתר שלך, מה שמוביל לתנועה מוגברת, להמרות גבוהות יותר, ולמדדים חיוביים אחרים. אנחנו מבינים שכל חוויה, כל לחיצה, כל דף, משפיעים על הדרך שבה משתמשים מתנהלים עם האתר שלך. זה מייצר מערכת יחסים חזקה ומשמעותית שמקנה למשתמשים סיבה לחזור - ולגדול עמך. אז אם אתה מחפש דרך לשדרג את החוויה של המשתמשים שלך, להגדיל את ההכנסות שלך, ולקדם את החברה שלך לשלב הבא, עיצוב UX של Wizz יכול להיות הפתרון שאתה מחפש."
digital solutions
בידול מול המתחרים
בעולם מלא תחרות, חשוב להתבלט ולהראות למה אתה ייחודי. אצלנו ב-Wizz, אנחנו מתמקדים ביצירת ערך אמיתי, שמייחד אותנו מול המתחרים. החזון שלנו הוא להעניק לכל פרויקט שאנחנו עובדים עליו תשומת לב אישית ומקצועית. אנו יודעים שאין שניים כמוך, ולכן אנו מקדישים את הזמן להבין את הצרכים והמטרות שלך. על ידי כך, אנחנו יכולים ליצור פתרונות UX מותאמים אישית שמסייעים לך להתבלט מההמונים. עם Wizz, אתה לא רק מקבל שירות UX מעולה, אתה מקבל שותף לדרך. אנחנו נמציא את האתר שלך כאילו הוא שלנו, עם ההתמקדות, הסבלנות והדקדוק לפרטים שאנחנו משקיעים בכל הפרויקטים שלנו. כי אנחנו יודעים שההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו, וזה מה שמבדיל את Wizz מכל היתר.
digital solutions
הכרה
ליצור הכרה למותג שלך זו משימה שאנחנו ב-Wizz מתמחים בה. באמצעות עיצוב UX מדויק, אנחנו יכולים להביא את המותג שלך לחזית הבמה, לתת לו להתבלט ולמשוך קהל. אנו מתחילים עם הבנה עמוקה של המותג שלך, האסטרטגיה שלך והקהל שאליו אתה פונה. משם, אנו יוצרים חויית משתמש שמשקפת את הערכים והמטרות שלך, ומציגות אותך בדרך שאתה רוצה להתפרסם. אבל אנחנו לא מסתפקים רק בזה. אנו משקיעים מאמץ כדי שהאתר שלך יהיה נגיש ונוח לשימוש. כך, נוצרת חוויה משתמש מעולה שמזמינה את הקהל שלך לשתף, להפיץ ולהגביר את ההכרה למותג שלך. בסופו של דבר, כל פרויקט שלנו מתחיל ומסתיים במטרה אחת: לעזור לך להגיע למקום בו המותג שלך מזוהה, מוכר ואהוב על ידי הקהל שלך. זו המשימה שלנו ב-Wizz, ואנחנו מתמחים בלהגשים אותה
digital solutions
אמינות וביטחון
כאשר אתה מחליט להוסיף צד שלישי לפרויקט האינטרנטי שלך, אתה מחפש שני דברים: אמינות וביטחון. ב-Wizz, אנו מבינים שאנחנו לא רק מספקים לך שירותי UX, אלא גם יכולת להיות שותפים באמינים במסע שלך. אנו מתחייבים לכך שהעבודה שלנו תהיה שקופה, עקבית וכנה. הצוות שלנו מורכב ממומחים מוכשרים ומנוסים שמבינים את האתגרים והבעיות שיכולות להתרחש בעת פיתוח אתר אינטרנט, ולכן אנו יכולים לתכנן מראש את הפתרונות המתאימים. ב-Wizz, אנחנו גאים באמינות שלנו ומאמינים שזו היא הבסיס לכל שותפות טובה. אנחנו מתחייבים להיות איתך בכל שלב של הפרויקט, מההתחלה ועד הסוף, ולספק לך את הכלים, המשאבים והתמיכה שאתה צריך כדי להצליח. כי בסופו של יום, אמינות היא לא רק מילה - היא מחויבות לקיום המציאות שלך
אז איך נתחיל את הפרויקט יחד
1
אפיון ראשוני
בשלב הראשון, אנחנו מבינים את הצרכים שלך. זה כולל קבלת מידע מקיף על המוצר שלך, המטרות, הקהל המכוון והתחרות. מטרתנו היא לבנות מסלול עבודה ברור, מדויק וממוקד כדי להפיק את התוצאות הטובות ביותר.
קבל הצעת מחיר
2
עיצוב חווית משתמש
בשלב זה, צוות העיצוב שלנו מתחיל להפוך את המחשבות והרעיונות למציאות. אנו יוצרים את הממשק, מודל התנהגות משתמש, וחווית משתמש מעולה שתהפוך את האתר שלך לקל לשימוש ואטרקטיבי.
קבל הצעת מחיר
3
פיתוח הפרויקט
הצוות שלנו מגביר את המהירות, ומעביר את העיצוב והרעיונות לכדי מציאות. אנו שמים דגש על ביצוע ודיוק, ומבטיחים שהמוצר הסופי שלך יהיה יציב ובלתי נשכח. המטרה שלנו? להשיג מצוינות בכל פרויקט שאנחנו מפתחים.
קבל הצעת מחיר
אנחנו מקצוענים
אספנו את המומחים הטובים ביותר בכדי
לספק פתרונות לעסק שלך
אנחנו שירותיים
תיצרו עמנו קשר ותנסו אותנו.
תראו שיש בן אדם בקו השני
אנחנו מייצרים וואוו אפקט
מי לא רוצה שיתלהבו מהאתר שלו? אז אנחנו יודעים לייצר את האפקט הזה וגם למשוך להמרות
עדיין יש שאלות?

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם
האפשרי (או פשוט התקשר אלינו)

אנו נדאג לכוון אותך בצורה מדויקת מה השלבים שעליך לקחת בכדי לקדם את הפרויקט שלך. אנו בWizz בעלי ניסיון רב בתחום הדיגיטל ובפיתוח פרויקטים. כל מה שעליך לעשות זה לשבת איתנו על כוס קפה.
הכאב עצמו הוא אהבת הכאב, הבעיות האקולוגיות העיקריות, אבל אני נותן את הזמן הזה ליפול למטה, כדי שיהיה כאב גדול וכאב. על מנת שלרוב כל אחד מאיתנו יגיע למימוש כל סוג של תעסוקה מלבד לנצל את היעדים ממנה.

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם (או פשוט התקשרו)