קידום ממומן ואורגני
כאשר מדובר בקידום ממומן ואורגני, הגבולות נעלמים והאפשרויות הן בלתי מוגבלות. אנו יודעים כיצד לשלב את הטכנולוגיה באופן שיביא לתוצאות מרשימות. דברו איתנו ונפתח לכם את הדרך לעתיד הקידום האורגני והממומן.
צרו קשר
אתחול הפרויקט 15:49:45 2012/ 06/ 30
אילו בעיות פותרים בעזרת קידום אורגני וממומן איכותיים?
digital solutions
אתר יפה אבל אין מי שיעריך
בעולם שבו האינטרנט מכיל אינסוף אתרים, להגיע לאתר יפה כבר לא מספיק. אף אחד לא יגלה את היצירה המצוינת שלך אם היא לא נראית. זו הבעיה העיקרית איתה נתקלים הרבה עסקים. הם משקיעים המון בעיצוב, אך שוכחים מהעיקר - להביא את האנשים לראות אותו. בוויז, אנחנו לא רק בונים אתרים מרשימים, אלא גם דואגים שהם יהיו בקדמת הבמה. איך? באמצעות קידום אורגני וממומן ממוקד ואיכותי, ובכך מבטיחים שהעסק שלך מתמקם במקום הכי טוב ברשת. הידע שלנו בתחום הקידום מאפשר לנו להביא תוצאות מהירות ואמינות. אז למה להסתפק באתר יפה, כשאפשר גם שהוא יהיה גלוי לכולם?
digital solutions
תקציבי גבוהים אך ללא תוצאות
בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, הרבה חברות ועסקים מוצאים את עצמם משקיעים המון בקידום דיגיטלי ושיווק אונליין, אך מגלים שהתוצאות אינן בהכרח תואמות להשקעה. תקציבי השיווק המפוארים לא תמיד מביאים את הרווח הרצוי. המטרה היא לא רק להשקיע, אלא להשקיע נכון. בוויז, אנו מבינים את הצורך באסטרטגיה ממוקדת שתוכל להמיר את ההשקעה לתוצאות מוחשיות. כשמדובר בקידום דיגיטלי, החכמה היא לא בכמה אתה מוציא, אלא איך אתה מוציא. אנחנו כאן להראות לכם איך לעשות זאת באופן שיביא לתוצאות אמיתיות.
digital solutions
האתר לא מדיד
בניתם אתר מדהים, הקמתם קמפיינים מנצחים, הכל נראה מבטיח אך הזמן עובר ואין מכירות.. בשלב הזה אפילו האופטימיסט הגדול ביותר יגיד ״ניסיתי את הדיגיטל אבל זה לא עובד״. אז הבעיה היא בדיוק כאן! הצלחה צריך ליצור ואיך תיצרו הצלחה אם אין לכם מושג איפה הבעיה? אולי המסרים באתר לא נכונים? אולי קהל היעד אינו מתאים? אולי צריך לדייק את השירותים בהתאם לתחור? כל זאת תדעו רק אם תמדדו ותבינו באיזה שלב ה״מכירה״ נופלת. איך עושים את זה? בעזרת ניטור תמידי של הגלישה (לדוגמה Hotjar ואנליטיקס עם סימון המרות ברמת קוד), בעזרת ניתור הקמפיינים והסטטיסטיקות ובעזרת חיבור האתר לCRM בשביל לכמת את איכות וכמות הלידים
אז איך נתחיל את הפרויקט יחד
1
אפיון ראשוני
קידום אתרים מתחיל בהגדרה מדויקת של מטרות העסק. נבצע ניתוח מעמיק של האתר, התחרות וקהל היעד כדי להבין היכן ניתן לשפר את הנראות. נציע אסטרטגיית קידום יעילה הכוללת פעולות ממוקדות בתחומים כמו קידום אורגני במנועי חיפוש וקישורים מאתרים רלוונטיים. כבר בשלב הראשוני נוכל להציג לכם תוכנית קידום מפורטת עם לוח זמנים ותקציב.
קבל הערכה
2
יישום אסטרטגיית הקידום
לאחר גיבוש האסטרטגיה, נעבור לשלב היישום. נתמקד באופטימיזציית האתר למנועי חיפוש בהתאם להנחיות העדכניות ביותר של Google. נבצע מיפוי וניתוח של אתרי מפתח רלוונטיים ונוסיף קישורים לאתר שלכם. נרכז וננתח נתונים שוטפים על התנועה לאתר כדי לשפר באופן מתמיד את אסטרטגיית הקידום.
קבל הערכה
3
מעקב ואופטימיזציה תמידית
לאחר תחילת יישום הקמפיין נבצע מעקב שוטף אחר ביצועי האתר באמצעות כלי ניטור וניתוח נתונים. נבדוק האם יש עלייה בדפים הנצפים, המרות וההכנסות ונשפר בהתאם את אסטרטגיית הקידום כדי להגדיל עוד יותר את החשיפה והרווחיות של העסק שלכם.
קבל הערכה
אנחנו מקצוענים
אספנו את המומחים הטובים ביותר בכדי
לספק פתרונות לעסק שלך
אנחנו שירותיים
תיצרו עמנו קשר ותנסו אותנו.
תראו שיש בן אדם בקו השני
אנחנו מייצרים וואוו אפקט
מי לא רוצה שיתלהבו מהאתר שלו? אז אנחנו יודעים לייצר את האפקט הזה וגם למשוך להמרות
עדיין יש שאלות?

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם
האפשרי (או פשוט התקשר אלינו)

אנו נדאג לכוון אותך בצורה מדויקת מה השלבים שעליך לקחת בכדי לקדם את הפרויקט שלך. אנו בWizz בעלי ניסיון רב בתחום הדיגיטל ובפיתוח פרויקטים. כל מה שעליך לעשות זה לשבת איתנו על כוס קפה.
הכאב עצמו הוא אהבת הכאב, הבעיות האקולוגיות העיקריות, אבל אני נותן את הזמן הזה ליפול למטה, כדי שיהיה כאב גדול וכאב. על מנת שלרוב כל אחד מאיתנו יגיע למימוש כל סוג של תעסוקה מלבד לנצל את היעדים ממנה.

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם (או פשוט התקשרו)