ארכיטקטורת אתר / אפיון מעמיק

מהי ארכיטקטורת אתר / תוכנה / אפיון מעמיק? כמה זה עולה? למה צריך את זה? איך זה עובד? על כל השאלות האלה נענה במאמר

מה זה ולמה צריך את זה

שמעתם את המונח? חברות פיתוח ציינו את זה ולא הבנתם למה הדבר הזה? אז הנה הסבר מקיף לכל הדבר הזה שנקרא ארכיטקטורת אתר.
קודם כל אתחיל ואומר שאנו ממליצים בחום רב מאוד לבצע כל פרויקט עם ארכיטקטורת אתר. ועכשיו אפשר להתחיל. אז ארכיטקטורת אתר (או ארכיטקטורת תוכנה או אפיון מעמיק וכו) הוא מסמך שלפיו יבוצע כל העיצוב והפיתוח של הפרוקיט. הוא בעצם תוכנית עבודה מדויקת ממש כמו ארכיטקטורה של בניין שלפיו הבניין יבנה.
המסמך הזה מצד אחד יעזור לחברת הפיתוח להכין הצעת מחיר מדויקת ומהצד השני תיתן ללקוח מסמך מדויק שהוא יוכל להשוות בסוף הפיתוח האם הכל בוצע לפי התוכנית.
המסמך משמש מאין חוזה עם חברת הפיתוח לכלל הסעיפים שיהיו בפיתוח. כמו מפרט טכני.
כאשר אתם קונים מוצר הרי אתם רוצים לקבל באמת את מה שהזמנתם ולא "משהו שמתפקד" אז הארכיטקטורה תהווה מסמך מקשר בשפה שלקוח הקצה יבין ומהצד השני צוות הפיתוח והמעצבים יבינו גם כן.
בונוס ענק בכל הדבר הזה הוא שכאשר מתחילים להכין את הארכיטקטורה מגלים כמעט את כל הפערים בפרויקט העתידי ומתחילים למלא אותם בזמן ההכנה.

למה וכמה זה עולה כסף?

כאשר אנו מייצרים ארכיטקטורת אתר, אנו בעצם משקיעים בין 3 שעות ועד שבועות של ימים (בפרויקטים מורכבים במיוחד) בכדי לייצרת תוכנית עבודה אמיתית ולנתח את כמות השעות שנדרשת לצורך הפרויקט לכן גם המחירים של הארכיטקטורה נאים בין 500 ש"ח ל3000 ש"ח תלוי פרויקט.

רשימת צרכים שארכיטקטורת אתר מספקת:

מה הם השלבים בתהליך הזה?

  1. שיחת אפיון ראשוני שבה נשמע את מה שרציתם לבצע
  2. לאחר שיחת האפיון הראשונית אנו נשב עם מנהל הUX ונתכנן כיצד ניתן ליישם את הפרויקט מבחינת חווית משתמש.
  3. משם מנהל הUX ייצר תרשימי זרימה טובים יותר ויראה איכן קיימים פערים הנדרשים להשלים.
  4. נציג את המחשבות שלנו ללקוח ונעדכן לגבי פערים ונמצא מקום הגיוני ואפשרי תוך כדי התחשבות במחירי הפיתוח של הפרויקט
  5. נלטש ונייצר מסמך ונקבע פגישה עם מנהל הפיתוח
  6. מנהל הפיתוח יוכל או להסכים שהתהליך הגיוני או יתריע לנו שמשהו בתהליך מבזבז משאבים ללקוח.
  7. במידה והכל יעבור את אישורו של מהל הפיתוח המסמך יגיע למפתחי הפרונט והבקאנד וכל אחד ימפה בכמות שעות דרושות את הפיתוח הדרוש.
  8. לאחר שכל המידע יהיה בידינו נכין ללקוח הצעת מחיר מדויקת על סמך כל הנתונים ואפשר יהיה לתהחיל
  9. כמובן שהלקוח ללא קשר יקבל את המסמך כשהו מעוצב יפה וניתן יהיה להגיש אותו לכל מי שרוצה או צריך זאת
אז איך נתחיל את הפרויקט יחד
1
אפיון ראשוני
בהתלהבות רבה נשמע ממך על הפרויקט שלך ופשוט נרשום לנו בצד הערות. לאחר יום או יומיים כנראה שנכין שאלות נוספות בכדי לאפיין את הפרויקט. עם המידע הזה נלך ונשוחח עם מנהל הUX שלנו ולאחר מכן עם מנהל צוות הפיתוח. לאחר הערכה של כל אנשי צוות אלה נוכל לייצר לכם הצעת מחיר ולהתחיל את המסע שלך יחד איתנו.
קבל הערכה
2
עיצוב חווית משתמש
בשלב זה נשמע על העסק שלך, נקבל ממך אתרים או פרויקטים שאהבת את המראה שלהם. לאחר מכן צוות העיצוב יכין Mood Board שבו יבחר סט צבעים וצורות שהפרויקט ידבר בשפה שלהן. בהמשך נשלח אליך סקיצה ראשונה בכדי לראות אם כיוון העיצוב מוצא כן בעינך. לאחר אישור הסקיצה נמשיך ונכין לך את העיצוב המלא והרספונסיבי לפרויקט שלך.
קבל הערכה
3
פיתוח הפרויקט
אז הגענו לשלב התוצאות. צוות הפיתוח יקבל לידיו את העיצוב ונחלק את המשימות בין המתכנתים השונים. נפתח את הפרויקט חלק אחרי חלק וכמובן נשתף אותך בכל שלב בתהליך. נשלח אליך קישור למערכת ניהול הפרויקטים שלנו שתוכל לראות את קצב ההתקדמות ואפילו לפתוח טיקטים. אנו נהיה לך לכל אורך הדרך לשותף הדיגיטלי שלך.
קבל הערכה
עדיין יש שאלות?
השאירו הודעה ואנו ניצור קשר בהקדם
האפשרי. או פשוט התקשר אלינו
אנו נדאג לכוון אותך בצורה מדויקת מה השלבים שעליך לקחת בכדי לקדם את הפרויקט שלך. אנו בWizz בעלי ניסיון רב בתחום הדיגיטל ובפיתוח פרויקטים. כל מה שעליך לעשות זה לשבת איתנו על כוס קפה.
הכאב עצמו הוא אהבת הכאב, הבעיות האקולוגיות העיקריות, אבל אני נותן את הזמן הזה ליפול למטה, כדי שיהיה כאב גדול וכאב. על מנת שלרוב כל אחד מאיתנו יגיע למימוש כל סוג של תעסוקה מלבד לנצל את היעדים ממנה.

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם (או פשוט התקשרו)