ניהול ותחזוקת אתרים
ב-Wizz, אנו לא רק מפתחים אתרים מעולים, אלא גם מבצעים את ניהולם ברמה גבוהה. עם רשימת לקוחות מרשימה של חברות מובילות, אנו מספקים שירות של 'One Stop Shop', שאנו מציעים ללקוחותינו דרך ממשק אחד לכל הצרכים שלהם. השירות שלנו ניתן במסגרת ריטיינר חודשי של 1700 שקלים, או באופציה של בנק שעות במחיר של 200 שקלים לשעה. התשוקה שלנו למצוינות, המחויבות שלנו לשביעות רצון הלקוח, והתמדה שלנו בניהול פרויקטים בצורה מקצועית - הכל מבטיח שאתה, הלקוח שלנו, תוכל להיות מרוצה לחלוטין.
צרו קשר
מעכשיו מצליחים עם Wizz 15:49:45 2012/ 06/ 30
שירותים במסגרת התחזוקה
Maintanace service
ניהול ותחזוקת אתר
. אנו ב-Wizz, מבינים את החשיבות של תמיכה מעולה, לא רק במהלך פיתוח האתר, אלא גם לאחר שהוא כבר באוויר ומפעיל את העסק שלכם. אנו גאים להציע שירות ניהול ותחזוקה מקצועי ומרשים, שמשלב את ידענו הרחב עם תשומת לב יתרה לפרטים. אנו נושאים באחריות כלפי האתר כמו שאתם נושאים באחריות כלפי הלקוחות שלכם. מדובר בעבודה שנעשית מאחורי הקלעים כדי לוודא שהאתר שלכם עדכני, מאובטח ופועל בצורה אופטימלית. המטרה שלנו היא לוודא שאתם מגיעים למטרות שלכם ומנצלים את הפוטנציאל שלכם. אנחנו עובדים במרץ, כדי שאתם תוכלו להיות רגועים ולדעת שהאתר שלכם מטופל בידיים מקצועיות, שאוהבות מה שהן עושות ועושות את זה במצוינות.
Domain Maintanace service
ניהול שרתים ודומיינים
זה לא רק עניין טכני, זה המקום שבו מתחילה ומסתיימת נכחותכם ברשת. זהו הבית שלכם בעולם הדיגיטלי, ואנו ב-Wizz כאן כדי לוודא שהוא תמיד מאובטח, מתוחזק, ובפעולה שוטפת. אנחנו מתמחים בניהול של סביבות שרת מורכבות, תוך שמירה על רמה גבוהה של ביצועים ויכולת תגובה מהירה. ניהול שרת בצורה אפקטיבית אינו פחות מאתגר, אך הידע שלנו והתשוקה לשירות מצוין מבטיחים שהשרת שלכם יפעל בצורה מיטבית. בנוסף, אנו מסייעים בניהול דומיינים, מהרכישה הראשונית ועד לחידושים שנתיים, כך שאתם לעולם לא תפספסו את התוקף של הדומיין שלכם. בניהול דומיין ושרת, אנו נותנים לכם את השקט הנפשי לדעת שהכל נמצא בידיים מקצועיות. תחום מורכב זה מצריך מקצוענות וניסיון, ואנו מציעים את שניהם.
Email Maintanace service
ניהול מיילים ונכסים דיגיטליים
אלה אינם רק כלים שבאמצעותם אתם מקבלים ושולחים מידע, הם בהחלט הגשר שלכם אל העולם החיצוני. הם מהווים חלק בלתי נפרד מהתודעה של המותג שלכם ומהשרות ללקוחות שאתם מספקים. ב-Wizz, אנו מבינים את המשמעות של ניהול יעיל ואפקטיבי של התיבות דוא"ל והנכסים הדיגיטליים שלכם. אנו עוזרים לכם לנהל את תיבת הדוא"ל שלכם באופן שישפר את התקשורת שלכם עם לקוחותיכם וימקסם את השימוש שאתם עושים בנכסים הדיגיטליים שלכם. אנו נותנים לכם את הכלים והתמיכה שאתם צריכים כדי לנצל את התיבות דוא"ל והנכסים הדיגיטליים שלכם למקסימום. אם זה נושא של ארגון, יעילות, או אבטחה, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לנצל את הטכנולוגיה לטובתכם.
Maintanace Design service
עיצוב
"שאלה שתמיד עולה: כיצד אתה שומר על אתר האינטרנט שלך רענן, מעודכן וכזה שמספק תוצאות זה בדיוק איפה שאנחנו ב-Wizz נכנסים לתמונה. אנו מאמינים שתחזוקה חוזרת ונשנית היא גישה בריאה לניהול אתר אינטרנט. אתר שנשמר הוא אתר שמשגשג. במסגרת חבילת התחזוקה שלנו, אנו מציעים שירותי עיצוב יעילים ומשקפים את נוכחות המותג שלך באינטרנט. עיצוב לא רק מתייחס לאסתטיקה, אלא גם לחווית המשתמש. המעצבים שלנו מפתחים פתרונות יצירתיים המשלבים גם פונקציונליות ואסתטיקה, ומבטיחים שהאתר שלך משדר את המסר המדויק שאתה מעוניין להעביר."
Content service
תוכן
התוכן הוא הלב של כל אתר אינטרנט. הוא מספר את הסיפור שלך, מציג את המוצרים שלך ומדריך את הלקוחות שלך לתוך חוויית משתמש מרתקת. ב-Wizz, אנו מבינים את החשיבות הרבה של תוכן מרשים ואיכותי. כחלק מחבילת התחזוקה שלנו, אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן מקצועיים. הכותבים שלנו הם מאסטרים ביצירת תוכן המעניק לך יתרון מוחלט באינטרנט. אנו יודעים לכתוב טקסטים שמשקפים את הערכים של המותג שלך, מתאימים לקהל היעד שלך ומקדמים את האתר שלך בדירוגי החיפוש של Google. אתה מקבל תוכן מעולה שמדבר בשמך ומקנה למותג שלך קול.
Content service
תחזוקת חנויות אינטרנט
תחזוקת חנות אינטרנטית דורשת הרבה מעבר לטיפול בבעיות טכניות. נדרשים גם עדכונים שוטפים למוצרים, תמחור, ניהול מלאי, הצגת המבצעים העדכניים ביותר ועוד. ב-Wizz, אנו מומחים במתן פתרון מלא לחנויות אונליין, מספקים לך ראש שקט על כך שכל המידע שלך מעודכן, ולקוחותיך מקבלים חוויה נעימה. אנו נדאג להזין מוצרים חדשים, לעדכן מחירים, לטפל במלאי ואף לנהל את מסלולי המשלוח. החנות שלך תהיה תמיד מוכנה ללקוח, כאשר מערכת החנות האינטרנטית שלך מעודכנת ומותאמת לצרכים שלך ושל הלקוחות שלך.
אז איך נתחיל את התחזוקה יחד
1
אפיון ראשוני
כשתתחיל לעבוד איתנו, השלב הראשון יהיה להבין את צרכיך ואת מטרות האתר שלך. נשאל את השאלות הנכונות כדי לקבל תמונה מלאה של מה שאתה מעוניין להשיג במהלך העבודה איתנו
קבל הצעת מחיק
2
תוכנית פעולה
בניית תוכנית פעולה: לאחר שהבנו את המטרות שלך, נבנה תוכנית פעולה שתאפשר לנו לנהל את האתר שלך בצורה הכי יעילה. נגדיר תדירות עדכונים, מערך בדיקות ומשימות ניהול שוטפות.
קבל הצעת מחיר
3
תחזוקה וניהול שוטף
עם התוכנית על השולחן, נתחיל להפעיל את האתר שלך. נעצב, נכתוב, נעדכן, נבדוק ונשפר את האתר באופן שוטף ובהתאם לתוכנית שהגדרנו. הכל כדי לוודא שהאתר שלך ממשיך לעמוד בתחרות בתחום שלך.
קבל הצעת מחיר
אנחנו מקצוענים
כל חבר בצוות מומחה בתחום שלו, מחזיק בידע מעודכן ומנסה לשפר תמיד. המקצוענות שלנו מאפשרת לנו לספק ללקוחות שלנו פתרונות מעולים ולעמוד בציפיות הגבוהות ביותר.
אנחנו שירותיים
.אנחנו מאמינים שהמחויבות שלנו לשירות לקוחות מצוינת, שהיא לא פחותה מהמקצועיות שלנו, היא הסיבה שהלקוחות שלנו חוזרים אלינו שוב ושוב.
אנחנו מייצרים וואוו אפקט
המומחים שלנו חושבים מחוץ לקופסא, מעניקים לכל פרויקט נוף חדש של חווית משתמש, דינמיקה וחדשנות. כך, אנחנו מבטיחים שהפרויקטים שלנו יבליטו בשוק הדיגיטלי המודרני.
עדיין יש שאלות?

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם
האפשרי (או פשוט התקשר אלינו)

אנו נדאג לכוון אותך בצורה מדויקת מה השלבים שעליך לקחת בכדי לקדם את הפרויקט שלך. אנו בWizz בעלי ניסיון רב בתחום הדיגיטל ובפיתוח פרויקטים. כל מה שעליך לעשות זה לשבת איתנו על כוס קפה.
הכאב עצמו הוא אהבת הכאב, הבעיות האקולוגיות העיקריות, אבל אני נותן את הזמן הזה ליפול למטה, כדי שיהיה כאב גדול וכאב. על מנת שלרוב כל אחד מאיתנו יגיע למימוש כל סוג של תעסוקה מלבד לנצל את היעדים ממנה.

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם (או פשוט התקשרו)