חדשנות ויצירתיות בכל פרויקט

כל פרויקט הוא הזדמנות ליצור משהו חדשני שישפיע וישנה מציאות. אנו גאים להציג את הפרויקטים שלנו ולשתף אותכם בידע שצברנו.

תמונה המציגה את הפרויקט של הנני

הנני

"הנני" עוסקת בתחום ההתפתחות האישית. הנני ביצעה מחקר מקיף בנושא מדד האושר לאחר גיל 45. באמצעות המידע מהמחקר נוצרת תוכנית עבודה מקיפה ויחד עם כעשרה מומחים כל אחד בתחומו, מתחיל המסע של כל אחד מלקוחות הנני.

תמונה המדגימה אתר התדמית - פנחס היישריק בע״מ

פנחס היישריק בע״מ

היישריק מובילים את תעשיית הברזל משנת 1969. מי שעובד קרוב לתחום יכיר את פנחס היישריק בע״מ. היישריק דאגו להיות בין היחידים בתחומם שנותנים חשיבות לדיגיטל והם לא טעו. להיישריק יש אתר המכיל המון תוכן, דף פייסבוק עם קידום פעיל, קמפיינים בגוגל Ads וקידום אורגני לאתר.

תמונה המדגימה את הפרויקט - בשבילי מיצוי זכויות רפואיות בע״מ

בשבילי בע״מ

המשימה שלנו בWizz, הייתה לספק פתרון, פשוט ואמין, אך כן לייצר קרבה וחיבור רגשי. התוצאה אתר עם תהליך סינון פשוט ביותר שכבר מהרגע הראשון יגיד למשתמש האם הוא זכאי לשירות. האתר מספק הגשה פשוטה למשתמש ולבעלים בקאופיס ואוטמציה מלאה.

תמונה המדגימה את הפרויקט - סוככי השרון בע״מ

סוככי השרון בע״מ

סוככי השרון היא החברה הגדולה והוותיקה בישראל בתחום פתרונות ההצללה לבתים ועסקים. החברה פועלת מעל 30 שנה ומספקת מגוון רחב של מוצרי הצללה כגון סוככים, פרגולות, מסכי הצללה ועוד.

תמונה המדגימה את הפרויקט - אתר האלרגיות והאסטמה הישראלי

אתר אלרגיות ישראל

אתר האלרגיה והאסתמה בא לתת מענה דינאמי ואינטראקטיבי לשאלות בנושאים אלו. האתר התבסס בתחילה על ספר אשר נכתב ע"י פרופ' יצחק כץ, פרופ'(אמריטוס) מן המניין באוניברסיטת תל-אביב

תמונה המדגימה את הפרויקט - יחיאל גוטמן

עו״ד יחיאל גוטמן

עורך דין ותיק ושותף במשרד הירושלמי גוטמן-נייגר. משמש גוטמן כחבר בדירקטוריון של חברת נטוויז'ן, שופט, מנחה התוכנית "חוק וצדק" וממלא מקום יו"ר המועצה לביקורת סרטים ומחזות (הצנזורה).

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם (או פשוט התקשרו)