בית תוכנה המתמחה בפיתוח ועיצוב Web

צרו איתנו קשר

להצעת מחיר

052-331-1888
הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד, היא ליצור אותו.
פיטר דרוקר - אבי תורת הניהול המודרני.
אנו בוויז יוצרים היום את הטכנולוגיות שמייצרות את המחר ובכך חוסכים זמן, משאבים וכח עבודה לעסקים רבים.

הטכנולוגיות איתן אנו עובדים בכדי לספק את הפתרון הטוב ביותר לעסק שלך

בעת תכנון הפרויקט, חשוב לשים דגש על הטכנולוגיה איתה נפתח את הפרויקט. דבר זה ישפיע רבות על זרימת הפיתוח וחשוב מכך על חווית השימוש בתוכנה.
MongoDB
זה לא רק מסד נתונים – זו אומנות. כאשר מדובר בשמירה על מידע, היא היהלום שבכתר. מהירה, גמישה, ובעיקר משוכללת. MongoDB מביאה את המחר כבר היום.
הזמינו פרויקט עם MongoDB
React
הבחירה החדשנית לפיתוח אתר. לא רק כלי, אלא עולם של אפשרויות. באמצעות React, האתר שלך נראה חי וסופר מגיב. להיות בקצה החדשנות? React.js הוא הכתובת.
הזמינו פרויקט React
NEXT.js
הוא הדבר הבא באינטרנט. זריז, דינמי ובלתי נשכח. ההשלמה המושלמת לReact כך שהאתר ישלך ישאר מקודם בגוגל. רוצים להוביל? עם Next.js, אתם בטופ של הטופ.
הזמינו פרויקט NEXT.js
Strapi CMS
ספריה המאפשרת ניהול תוכן וקיצור זמני הפיתוח. Strapi מאפשרת לבנות ולנהל תוכן בקלות, ומגיע עם API גמיש , כך שהאתר שלך יגיע לכל מקום באינטרנט.
הזמינו פרויקט עם Strapi CMS
Node.js
סביבה מהירה ויעילה המאפשרת פיתוח אפליקציות אינטרנט בזמן אמת. באמצעות JavaScript, מתממשק בקלות עם מסדי נתונים ושירותים שונים, ומביא את הדינמיות המקסימלית לאתר שלך.
הזמינו פרויקט Node.js
WordPress
מאיפה להתחיל... WordPress היא מערכת ניהול תוכן פופולרית, המאפשרת להקים אתרי אינטרנט מרשימים. במקום לבנות את האתר מ0, היא מספקת את הכלים הדרושים ליצירת אתר מקצועי.
הזמינו פרויקט WordPress
code-artists

קצת אודותינו

וויז הוקמה ע״י יוצאי הייטק שהבינו עם הזמן את החשיבות של התאמת פתרון לכל עסק בנפרד. כלומר כל פרויקט אצלנו מתחיל בניתוח העסק והכנת פתרון מתאים לספציפיקה של אותו העסק.
המסע שלנו החל דווקא בעולם פיתוח התוכנה. רק שעם הזמן הבנו את חשיבות הUX ונהינו מקצוענים בדיוק בזה. בשאילת השאלות הנכונות ובפתרון של הבעיות האמיתיות. לכן היום אנו לא רק מתכנתים ומעצבים מהשורה הראשונה, אלא מומחים לעסקים בדיגיטל. והתאמת פתרונות לכל עסק. הרי לכל עסק יש את החולשות והחוזקות שלו ולכן ביצירת פרויקט חדש חשוב לדעת בדיוק את זה. מה להדגיש ועל מה לפצות בכדי לספק לכל אתר כמה שיותר המרות.

לקוחתינו מרוצים מאיתנו

אז איך נתחיל את הפרויקט יחד

1

אפיון ראשוני

בהתלהבות רבה נשמע ממך על הפרויקט שלך ופשוט נרשום לנו בצד הערות. לאחר יום או יומיים כנראה שנכין שאלות נוספות בכדי לאפיין את הפרויקט. עם המידע הזה נלך ונשוחח עם מנהל הUX שלנו ולאחר מכן עם מנהל צוות הפיתוח. לאחר הערכה של כל אנשי צוות אלה נוכל לייצר לכם הצעת מחיר ולהתחיל את המסע שלך יחד איתנו.

לייעוץ לגבי אפיון
2

עיצוב חווית משתמש

בשלב זה נשמע על העסק שלך, נקבל ממך אתרים או פרויקטים שאהבת את המראה שלהם. לאחר מכן צוות העיצוב יכין Mood Board שבו יבחר סט צבעים וצורות שהפרויקט ידבר בשפה שלהן. בהמשך נשלח אליך סקיצה ראשונה בכדי לראות אם כיוון העיצוב מוצא כן בעינך. לאחר אישור הסקיצה נמשיך ונכין לך את העיצוב המלא והרספונסיבי לפרויקט שלך.

לייעוץ לגבי UXI
3

פיתוח הפרויקט

אז הגענו לשלב התוצאות. צוות הפיתוח יקבל לידיו את העיצוב ונחלק את המשימות בין המתכנתים השונים. נפתח את הפרויקט חלק אחרי חלק וכמובן נשתף אותך בכל שלב בתהליך. נשלח אליך קישור למערכת ניהול הפרויקטים שלנו שתוכל לראות את קצב ההתקדמות ואפילו לפתוח טיקטים. אנו נהיה לך לכל אורך הדרך לשותף הדיגיטלי שלך.

לייעוץ לגבי פיתוח

יש עדיין שאלות?

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם
האפשרי (או פשוט התקשר אלינו)

אנו נדאג לכוון אותך בצורה מדויקת מה השלבים שעליך לקחת בכדי לקדם את הפרויקט שלך. אנו בWizz בעלי ניסיון רב בתחום הדיגיטל ובפיתוח פרויקטים. כל מה שעליך לעשות זה לשבת איתנו על כוס קפה.
הכאב עצמו הוא אהבת הכאב, הבעיות האקולוגיות העיקריות, אבל אני נותן את הזמן הזה ליפול למטה, כדי שיהיה כאב גדול וכאב. על מנת שלרוב כל אחד מאיתנו יגיע למימוש כל סוג של תעסוקה מלבד לנצל את היעדים ממנה.
חתימת מותג

אנחנו שירותיים

פשוט תרימו טלפון והתקשרו לאחד המספרים
שמופיעים באתר. תראו שיש אדם בצד השני.

חתימת מותג

צוות מקצועי

אספנו צוות מומחים מכל תחום בכדי
לספק לך את הפתרון הטוב ביותר

חתימת מותג

חשוב לנו

אנו רואים בכל פרויקט כהפנים שלנו.
אנו נדאג שהכל יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

השאירו הודעה ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם (או פשוט התקשרו)